KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Sidenmålningar 14719438

nr 1471 9438

Sidenmålningar

5 st, Kina, 1960-tal, yttermått inklusive ram: 26x32 - 37x27 cm

Kondition: skadade ramar

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:44:05